Хотел Аполониа

Гевгелиски Партизанск Одреди бр. 1, Гевгелија

 • Број на соби: 42

 • Пријава: 12:00 - 00:00

  Одјава: 00:00 - 12:00

Почнувајќи од: 32

Хотел - казино со 29 години традиција.

Карктеристично место по топлта атмосфера. Овде ве препознаваат а услугата има единствена вредност. Сместен во центарот на Гевгелија, на 55 минути од солунскиот и на 140 км од скопскиот аеродром.

Kомбинирајте го Вашиот викенд со релаксација и забава и уживајте во секоја сезона: во зима посетете го скијачкиот центар Кожув познат по мекиот бел снег, во пролет посетете некоја од локалните винарии, во лето и есен уживајте во плодовите на Природата и секогаш свежото овошје и зеленчук.


Цена по соба за едно ноќевање

Вклучено 5% ДДВ, 0.68% туристичка такса

 • Single Room

  Вклучен доручек

  Max

  32 €

 • Double Room

  Вклучен доручек

  Max

  32 €

  Max

  40 €

 • Deluxe Double Room

  Вклучен доручек

  Max

  70 €

  Max

  130 €

 • Suite

  Вклучен доручек

  Max

  120 €

  Max

  120 €

  Max

  120 €

Деца и дополнителни кревети

Бесплатно! Едно дете под 7 години престојува бесплатно кога се користи постоечко легло.
 • Барањето на било каков вид на екстра кревет или детско креветче, треба да биде потврдено од страна на менаџментот.
 • Максималниот број на помошни легла во соба е 1.

Локација

Располага со

 • Ресторан
 • Бар
 • Бизнис Центар
 • Конференциска сала
 • Сала за состаноци/прослави
 • Казино
 • Продавница за сувенири
 • Менувачница
 • Спа центар
 • Фитнес центар
 • Сауна
 • Масажа
 • Базен
 • Тераса
 • Паркинг
 • Wi-Fi интернет
 • Телефон
 • TV
 • LCD TV
 • Мини бар
 • Фен
 • Клима уред
 • Џакузи
 • Бања или туш
 • Собна услуга
 • Појадок во соба
 • Перална
 • Превоз до аеродром
 • Изнајмување на автомобили
 • Сеф