Хотел ТЦЦ Гранд Плаза

Ул. 8-ми Септмеври 2/, Скопје

 • Број на соби: 44

 • Пријава: 12:00 - 22:00

  Одјава: 12:00

Почнувајќи од: 85,81

Хотел ТЦЦ ГРАНД ПЛАЗА се наога на само 3 км од центарот на Скопје е особено погоден за лица од сферата на бизнисот и спортот.

Хотелот располага со 44 соби од кои 28 de luxe соби со квадратура од 30-40 м2, 15 апартмани со квадратура 50 до 55 м2 и претстедателски апартман од 95 м2.

На првиот спрат се наоѓаат модерна конференцијска сала за 28 места и салата за семинари до 100 места.

Комплетно опремен фитнес центарот кој се наоѓа на седмиот кат е со квадратура од 300м2 и е со прекрасен поглед на целиот град.

Цена по соба за едно ноќевање

Вклучено 5% ДДВ, 0.68% туристичка такса

Деца и дополнителни кревети

Локација

Располага со

 • Ресторан
 • Бар
 • Бизнис Центар
 • Конференциска сала
 • Сала за состаноци/прослави
 • Казино
 • Продавница за сувенири
 • Менувачница
 • Спа центар
 • Фитнес центар
 • Сауна
 • Масажа
 • Базен
 • Тераса
 • Паркинг
 • Wi-Fi интернет
 • Телефон
 • TV
 • LCD TV
 • Мини бар
 • Фен
 • Клима уред
 • Џакузи
 • Бања или туш
 • Собна услуга
 • Појадок во соба
 • Перална
 • Превоз до аеродром
 • Изнајмување на автомобили
 • Сеф