Хотел Премиер

Ул. Ј. Јосифовски Свештарот бр.36, Скопје

 • Број на соби: 13

 • Пријава: 12:00 - 06:00

  Одјава: 03:00 - 12:00

Почнувајќи од: 70

ХОТЕЛОТ "ПРЕМИЕР" се наоѓа во самиот центар на градот, во непосредна близина на градскиот плоштад.

Хотелот располага со луксузно опремени 5 двокреветни соби, 7 трокреветни соби и 1 De-Luxe Апартман од 120 м2. De-Luxe Апартманот има: две спални соби, соба за дневен престој, кујна, две тераси.

Хотелот располага со ресторан за појадок со шведска маса и со капацитет од 30 седишта, фоаје, аперитив-бар, летна тераса и подземна гаража за 10 возила.

Цена по соба за едно ноќевање

Вклучено 5% ДДВ, 0.68% туристичка такса

 • Single Room

  Вклучен доручек

  Max

  70 €

 • Double Room

  Вклучен доручек

  Max

  100 €

 • Deluxe Double Room

  Вклучен доручек

  Max

  110 €

 • Twin Room

  Вклучен доручек

  Max

  100 €

 • Deluxe Twin Room

  Вклучен доручек

  Max

  110 €

 • Triple Room

  Вклучен доручек

  Max

  140 €

 • Deluxe Suite

  Вклучен доручек

  Max

  189 €

Деца и дополнителни кревети

Бесплатно! Едно дете под 10 години престојува бесплатно кога се користи постоечко легло.
Бесплатно! Едно дете под 2 години престојува бесплатно кога се користи детско креветче.
 • За едно дете од 10 до 18 години во дополнителен кревет се наплаќа 50% од цената на собата за една ноќ.
 • За едно постаро дете или возрасен во дополнителен кревет се наплаќа 50% од цената на собата за една ноќ.
 • Барањето на било каков вид на екстра кревет или детско креветче, треба да биде потврдено од страна на менаџментот.
 • Максималниот број на помошни легла во соба е 1.
 • Додатоците не се пресметуваат автоматски во вкупните трошоци и ќе треба да се платат одделно во текот на вашиот престој.

Локација

Располага со

 • Ресторан
 • Бар
 • Бизнис Центар
 • Конференциска сала
 • Сала за состаноци/прослави
 • Казино
 • Продавница за сувенири
 • Менувачница
 • Спа центар
 • Фитнес центар
 • Сауна
 • Масажа
 • Базен
 • Тераса
 • Паркинг
 • Wi-Fi интернет
 • Телефон
 • TV
 • LCD TV
 • Мини бар
 • Фен
 • Клима уред
 • Џакузи
 • Бања или туш
 • Собна услуга
 • Појадок во соба
 • Перална
 • Превоз до аеродром
 • Изнајмување на автомобили
 • Сеф